Ιστορια
![2016. Το 2016 η εταιρεία γιορτάζει την 45η επέτειο από την ίδρυσή της. Για να γιορτάσει το γεγονός, η OZ παρουσιάζει σε σύγχρονη εκδοχή τον πρώτο τροχό OZ στην ιστορία, τον…](https://www.ozracing.com/cache/simpleimage/4930-2016-690x517.jpg)
2016.
Το 2016 η εταιρεία γιορτάζει την 45η επέτειο από την ίδρυσή της. Για να γιορτάσει το γεγονός, η OZ παρουσιάζει σε σύγχρονη εκδοχή τον πρώτο τροχό OZ στην ιστορία, τον αριθμό ένα, που παρήχθη το μακρινό 1971.
Το 2016 η εταιρεία γιορτάζει την 45η επέτειο από την ίδρυσή της. Για να γιορτάσει το γεγονός, η OZ παρουσιάζει σε σύγχρονη εκδοχή τον πρώτο τροχό OZ στην ιστορία, τον αριθμό ένα, που παρήχθη το μακρινό 1971.